Знайдіть одинадцятий член арифметичної прогресії -18; -15; -12;… .


Ответы на вопрос

Отвечает Константинов Александр.

Ответ:

12.

Объяснение:

a_{1} =-18\\a_{2}=-15\\d=a_{2}-a_{1}=-15 - (-18) = -15 + 18 = 3\\a_{11}=a_{1}+ d*(11 - 1)  = -18 + 3 * 10 = -18 + 30 = 12