Перший член геометричної прогресії дорівнює 2 .Знайдіть суму перших трьох членів якщо q=1/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Abdalimova Medina.

Ответ:

3,5

Объяснение:

b_{1}=2; q=\frac{1}{2} \\S_{3}=\frac{2*(\frac{1}{8}-1) }{\frac{1}{2}-1 } \\\\S_{3}=\frac{-\frac{7}{4} }{-\frac{1}{2} } = \frac{2*7}{4} = 3,5