Знайдіть перший член та знаменник геометричної прогресії якщо b2=12,b3=-6


Ответы на вопрос

Отвечает Армейцев Некет.

Ответ:

b1=-24; q=-0.5

Объяснение:

q=b3/b2=-6/12=-0.5

b2=b1*q; b1=b2/q= 12/(-0.5)= -24