Не розв'язуючи рівняння знайти значення виразу -2х1-2х2+3х1х2, якщо х1 і х2 корені рівняння

х2-7х+9=0

Ответы на вопрос

Отвечает Баяндина Виктория.

Ответ:

Объяснение:

х²-7х+9=0⇒х1+х2=7; х1·х2=9

-2х1-2х2+3х1х2=-2(х1+х2)+3х1х2=-2·7+3·9=-14+27=13

Ответ: 13;