Функцію задано формулою y=5x-4. Знайдіть значення аргумента, при якою значення функції дорівнює 6


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Юля.

Відповідь:

x=2

Пояснення:

y=5x-4\\y=6\\5x-4=6\\5x=6+4\\5x=10\\x=2