Дано арифметичну прогресію (an). Відомо, що a1 = −0,4 і d = 5. Обчисли суми перших 9 членів

арифметичної прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Бажок Макс.

Объяснение:

S9= ((2×(-0.4)+5×8)×9)/2=((-0.8+40)×9)×2= (-367.2)/2=-183.6