Знайдіть суму перших шестичленів геометричної прогресії(Bn ), якщо b1 =5, q=2 СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.

Sn=b1(1-q^n) / 1-q

S6=5(1-2^6)/1-2=5(1-64)/-1=5×(-63)/-1=-5×(-63)

=315