Дано арифметичну прогресії-21;-18​Визначити під яким номером до данної прогресії входить число 0


Ответы на вопрос

Отвечает Сулейман Естай.

Объяснение:

-21,\ -18,\ ...\ \ \ \ a_n=0\ \ \ \ \ n=?\\d=a_2-a_1=-18-(-21)=-18+21=3.\\a_n=a_1+(n-1)*d\\-21+(n-1)*3=0\\-21+3n-3=0\\3n-24=0\\3n=24\ |:3\\n=8.

Ответ: n=8.