Знайдіть S-8 суму восьми перших членів арифметичної прогресії(аn),якщо а1=6; а8=12


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Катя.

Объяснение:

a_1=6\ \ \ \ a_8=12\ \ \ \ S_8=?\\S_8=\frac{6+12}{2}*8=18*4=72.

Ответ: S₈=72.

Отвечает Галиуллина Ильдана.

Ответ:

72 смотри скрин.

Объяснение: