Знайдіть значення функції y = 8,5x + 11 при x = –4. *


Ответы на вопрос

Отвечает Sazonova Oksana.

Ответ:

у=45

Объяснение:

Підставляємо значення х в формулу у=8,5х+11

у=8,5*(-4)+11

у=34+11=45