При якому значенні а рівняння 3x²-6x+a=0 має єдиний корінь? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Князь Влад.
3х2-6х+а=0
D=(-6)2-4•3•a
D=36-12а
36-12a=0
a=3