із класу, у якому навчається 30 учнів, потрібно вибрати чотирьох чергових по одному на кожний

поверх школи. Скількома способами можна це зробити?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кононова Вероника.

Ответ:

Объяснение:

число сочетаний без повторений

 ₄          

С =  30!.(4!*(30-4)!)=30!(4!*26!)=1*2*....*30/(1*2*3*4*1*2*...*26)=  

 ³⁰

=27*28*29*30/(1*2*3*4)=27405