Площа трикутника дорівнює36см^2 знайдіть висоту трикутника якщо вона в двічі менша від сторони до

якої вона проведена

Ответы на вопрос

Отвечает Добряк Макс.

Нехай висота трикутника дорівнює х см, сторона до якої вона проведена 2х, оскільки

площа трикутника дорівнює 36 см² та за формулою площі трикутника

складемо рівняння:

 \frac{1}{2}  \times x \times 2x = 36 \\ x \times x = 36 \\  {x}^{2} = 36 \\ x =   +  - \sqrt{36}  \\ x = 6 \\ x =  - 6

х = - 6 — не задовольняє умову, тож

висота = 6 см

сторона до якої вона проведена = 2 • 6 = 12 см

Відповідь: висота = 6 см, сторона = 12 см

Отвечает Михайлов Данил.

Відповідь:

6

Пояснення:

S=36; S=a*h/2=a*(a/2)/2;

a*(a/2)/2=36;

a=\sqrt{36*4} =\sqrt{144} =12;

h=a/2=12/2=6.