Число -3 ї коренем рівняня 2x²+7+c=0 Знайдіть значення c і другий корінь рівняняня ПРОШУ СРОЧНО ДАЮ

35 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Итеш Айбол.

Объяснение:

Якщо число -3 є коренем рівняння 2х^2+7х+с=0 введемо заміну

2(-3)^2+7(-3)+с=0

18-21+с=0

-3+с=0

с=3