1. Одне з чисел на 19 менше, ніж друге. Знайти ці числа, якщо їхсума дорівнює 71.​


Ответы на вопрос

Отвечает Іліх Максим.
1ч-х.
2ч-х-19
х+х-19=71
2х=71+19
2х=90
х=45
Отже, 1ч=45; 2ч=45-19=26
Відповідь: 45; 26