Чи є розв'язком лінійного рівняння 3х+у=2 пара чисел (-1;5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Мешковский Олег.

Ответ:

так є

-3+5=2

............

Отвечает Петрова Яна.

Ответ:

так, є розв'язком, бо якщо ми підставимо числа вийде 2

Объяснение:

3x+y=2

-3+5=2