Знайдіть точки перетину графіка функції у=x²+8x з віссю абсцис та обчисліть абсцису вершини

параболи.​

Ответы на вопрос

Отвечает Каримова Дарина.

Ответ:

Точки перетину графіка функції віссю абсцис:x_{1} = 0;x_{2} = -8

Абсциса вершини параболи: x = -4

Объяснение:

Точки перетину графіка функції у = x² + 8x з віссю абсцис(y = 0) є кореннями рівняння:  x² + 8x = 0

x² + 8x = 0

x(x + 8) = 0

x = 0; x + 8 = 0

x_{1} = 0;x_{2} = -8

За властивістю парболи абсцисою її вершини є значення ікса коли похідна дорінює нулю.

у = x² + 8x

y^{'} = (x^{2}  + 8x)^{'} = 2x + 8

y^{'} = 0

2x + 8 = 0

2x = -8|:2

Абсциса вершини параболи:x = -4;