У коробці лежать 12 кольорових олівців, із яких два олівці сині. Яка ймовірність того, що навмання

взятий із коробки олівець буде синій?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдулганеева Регина.

Ответ:

P = \frac{1}{6}

Объяснение:

P = \frac{m}{n} , де n - всього олівців, а m - кількість синіх олівців.

P = \frac{m}{n} = \frac{2}{12} = \frac{1}{6}