Знайдіть 6 член і суму 4 перших членів геометричної прогресії (bn) якщо b1=5; g=2


Ответы на вопрос

Отвечает Фесан Катя.

Ответ:

Объяснение:

b₆ = b₁*q⁵ = 5*2⁵ = 5*32 = 160

S₄ = b₁*(1-q⁴)/(1-q) = 5(1-16)/(-1) = 75