За умовою задачі потрібно знайти числа, якщо сума двох чисел дорівнює 18, а їх різниця – 8.Складіть

друге рівняння системи , якщо перше число – х, а друге число – у.

Ответы на вопрос

Отвечает Косаткина Дарья.

Составим систему уравнений:

x+y=18

x-y=18 Вычитаем

2y=10

y=5 - второе число

Подставляем 5 в уравнение

x-5=18

x=13 - первое число