Знайдіть значення змінної, для якого рівні вирази 0,6-х і 2,8+0,1хА) - 2Б)3,09В)-2,44Г)2Срочно! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мордвинкин Михаил.

Объяснение: А)-2

0,6-х=2,8+0,1х

-х-0,1х=2,8-0,6

-1,1х= 2,2

х= 2,2:(-1,1)

х= -2