допоможіть будь ласка не розвязуючи рівняння х в квадраті+16х=0,знайдіть значення виразу х1 в

квадраті+х2 в квадраті де х1 і х2 корені цього рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Рябина Катерина.

Ответ:

Объяснение:

x²+16x=0

x(x+16)=0

x1=0

x2= -16

x1²+x2²=0+(-16)²= 256