Знайди дискримінант квадратного рівняння: 2x2+10x+16=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Билалов Булат.

Ответ:

х немаэ розвязку

Объяснение:

D=100-4*2*16=-28

Отвечает Панюшкина Мария.
2х2+10х+16=0
а=2,b=10,c=16
D=100-4•2•16=100-128=-28
Відповідь: розв‘язків немає