1. Знайдіть дискримінант квадратного тричлена 5х²- 3х – 6.Повний розвязок!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Матукевич Маша.

Объяснение:

5х²- 3х – 6.

а=5,b=-3,c=-6

d = b ^{2}  - 4ac = ( - 3)^{2}  - 4 \times 5 \times ( - 6) = 9 - ( - 120) = 9 + 120 = 129