Знайдіть п'ятий член геометричної прогресії 1;3;9​


Ответы на вопрос

Отвечает Будейчук Настя.

Ответ:81

Объяснение:

q⁵-?

b⁵-?

q⁵=(по формуле) 9/3=3

b⁵=1*q⁴=1*3⁴=81