Розкладіть на множники біквадратний тричлен 1)-x²+7x=12​


Ответы на вопрос

Отвечает Колобанова Настя.

Ответ:

Объяснение:

-x² + 7x = 12

-х (х + 7) = 12

-х = 12              х + 7 = 12

х = -12              х = 12 - 7

                       х = 5