Знайдіть суму перших дев'яти членів арифметичної прогресії, якщо А1=-17, d=6


Ответы на вопрос

Отвечает Вилков Роман.

Ответ:

a_{1}=0,8  d=2

a_{n} = a_{1} +(n-1)·d

a_{9} = 0,8 +(9-1)·2=0,8+8·2=0,8+16=16,8

a_{9}=16,8

S_{9} = \frac{a_{1}+a_{n}}{2} ·n

S_{9} = \frac{a_{1}+a_{9}}{2} ·9

S_{9} =  \frac{0,8+16,8}{2} ·9=  \frac{17,6}{2} ·9=8,8·9=79,2

S_{9} =79,2

Объяснение:

неуверена что правильно, но вот.