При яких значеннях х похідна функції f(x) = 3 sin x/3+x√3/2 більша від нуля​


Ответы на вопрос

Отвечает Нягин Иван.

Ответ:

-\frac{5\pi }{2} + 2\pi n < x

Объяснение:

f(x) = 3 sin( \frac{x}{3} ) + x\frac{\sqrt{3} }{2}

f(x)^{'} =  (3 sin( \frac{x}{3} ) + x\frac{\sqrt{3} }{2})^{'} = cos(\frac{x}{3} ) + \frac{\sqrt{3} }{2}

f(0)^{'} = cos (\frac{0}{3}) + \frac{\sqrt{3} }{2} = cos (0) +  \frac{\sqrt{3} }{2} = 1 +  \frac{\sqrt{3} }{2} = \frac{2 + \sqrt{3} }{2}

f(x)^{'} > 0

cos(\frac{x}{3} ) + \frac{\sqrt{3} }{2} > 0

cos(\frac{x}{3} ) > - \frac{\sqrt{3} }{2}

- arccos(-\frac{\sqrt{3} }{2} ) + 2\pi n < \frac{x}{3} < arccos(\frac{\sqrt{3} }{2} ) + 2\pi n

-\frac{5\pi }{6} + 2\pi n < \frac{x}{3}

-\frac{5\pi }{2} + 2\pi n < x