За 2 год за течією річки і 1 год проти течії човен пропливає 50 км, а за 1 год за течією і

півгодини проти течії - 25 км. Знайдіть власну швидкість човна і швидкість течії річки. С обьяснениям пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Объяснение:

Нехай власна швидкість теплохода х км/год, швидкість течії у км/год тоді за умовою:

2(х+у)+(х-у)=50

х+у+0,5(х-у)=25

2х+2у+х-у=50

х+у+0,5х-0,5у=25

3х+у=50

1,5х+0,5у=25

у=50-3х

1,5х+0,5(50-3х)=25

у=50-3х

1,5х+25-1,5х=25

Система не має розв"язків, задача не має рішення.