Знайдіть номер члена арифметичної прогресії (аn), який дорівнює 7,3, якщо а1=10,3 і d = -0,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Константинов Ярослав.

Ответ: 10,3-7,3=3. Так епе 3/0,5=6, то номер члена равен 6+1=7.

Ответ седьмой член.

Объяснение: