При якому значенні в системі рівнянь має безліч розв'язків 4х+вх=10 2х+3у=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Саляев Валентин.

Объяснение:

4х+ву=10

2х+3у=5 |×(2)

4х+вх=10

4х+6у=10

в=6