Перший і сьомий члени геометричної прогресії дорівнюють відповідно 81 і 64/9. Знайдіть її знаменник

q. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТАААА!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Копжасарова Жибек.

b_{1} =81 \ ; \ b_{7}=\frac{64}{9} \\\\b_{7}=b_{1}*q^{6}\\\\q^{6}=\frac{b_{7}}{b_{1}} =\frac{64}{9}:81=\frac{64}{9}*\frac{1}{81}=\frac{64}{729}\\\\q_{1,2}=\pm\sqrt[6]{\frac{64}{729} }=\pm\sqrt[6]{(\frac{2}{3})^{6}}=\pm\frac{2}{3}\\\\\boxed{q_{1}=-\frac{2}{3} \ ; \ q_{2}=\frac{2}{3}}