Складіть зведене квадратне рівняння, корені якого дорівнюють: -1-√2 і -1+√2 Хееелп плизз умоляю


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Влад.

Ответ:

Х1+Х2=-1-\/2-1+\/2=-2

Х1×Х2=-(\/2+1)(\/2-1)=-1

х²+2х-1=0