Через яку з даних точок проходить графік рівняння 7x + y = 15? A (3; – 6) B (–2; 30) C (2; 2) D

(–1; 23)

Ответы на вопрос

Отвечает Крутяк Владислав.

Ответ:

а

Объяснение:

А)7*3+(-6)=15 підходить

В)7*(-2)+30=16 не підходить

С)7*2+2=16 не підходить

D)7*(-1)+23=16 не підходить