Згайдіть дискримінант квадратного рівняння й укажіть корені 3x^2-8x-3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Эльдарханов Аслан.

Объяснение:

D= 64-4*3*(-3)=100

x1 = (8+10)/6= 3

x2 =(8-10)/6 = -2/6