ОЧЕНЬ СРОЧНО ПРОШУУ//////////////Складіть за умовою задачі рівняння позначивши буквою х кількість

банок на верхній полиці. На двох полицях стоять 54 банки з компотом якщо з верхньої полиці переставити на нижню 7 банок то на нижній полиці буде у 2 рази більше ніж на верхній. Скільки банок стоїть на верхній полиці.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Светлана.

Ответ:

25

Объяснение:

x - количество банок на верхней полке.

y - количество банок на нижней полке.

Система уравнений:

x+y=54

2(x-7)=y+7; 2x-14=y+7; 2x-y=7+14; 2x-y=21

2x-y+x+y=21+54

3x=75

x=75/3=25 - количество банок на верхней полке.