Вкажи пару чисел , що є розв'язком рівняння 2x-y=41. Відповідь: (0;41) (2;0) (-1;41) (0;-41) (1;2)


Ответы на вопрос

Отвечает Сырымбет Ермахан.

Ответ:

В объяснении.

Объяснение:

2х-у=41

(0;-41)→2*0-(-41)=0+41=41. Верно !!!