Катет прямокутного трикутника менший аа гiпотепу у па 2 см. Знайдіть гіпотону ау, якщо другий катет

дорівне 6 см. Позначивши гіпотенузу через х, отримаемо рiвнянни: a) x ^ 2 = 6 ^ 2 + (x - 2) ^ 2 ; 6) 36 + (x + 2) ^ 2 = x ^ 2 : . 1) x ^ 2 + 6 ^ 5 = (x - 2) ^ 2​

Ответы на вопрос

Отвечает Полторакина Кира.

Катет прямокутного трикутника менший за гіпотенузу на 2 см. Знайдіть гіпотенузу, якщо другий катет дорівнює 6 см. Позначивши гіпотенузу через х, отримаємо рівняння​:

(х-2)²+6²=х²

х²-4х+4+36-х²=0

-4х=-40

х=10(см)

Відповідь: 10 см.