Скласти систему лінійного рівняння якщо x=5,y=1


Ответы на вопрос

Отвечает Митюшкин Даня.

Ответ:

{2x+5y=15

{5x-15y=10

Объяснение:

2*5+5*1=15

5*5-15*1=10