Один комбайнер може зібрати врожай на 24 год. швидше, ніж другий. При спільній роботі вони зберуть

урожай за 35 год. Скільки часу потрібно кожному комбайнеру, щоб самому зібрати врожай?

Ответы на вопрос

Отвечает Троицкая Маша.

Ответ:

35год.-24час.=11час.

11часов=2комбайнера

11÷2=5,5 часов

или

х+х+24=35

2х=35-24

2х=11

х=5,5

Объяснение:

5часов 30минут

Отвечает Зубченко Каріна.

Ответ:

Ответ:

35год.-24час.=11час.

11часов=2комбайнера

11÷2=5,5 часов

или

х+х+24=35

2х=35-24

2х=11

х=5,5

Объяснение:

5часов 30минут

Объяснение: