Функція задана формулою у=2х-1. Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 1


Ответы на вопрос

Отвечает Жданов Алексей.

При значении аргумента (х=1), значение функции (у) равно:

у=2*1-1=2-1=1

у=1

Ответ: 1