Відомо що пара чисел (4;y)-є розвязком рівняння 3x +4x=20.Знайти y.​


Ответы на вопрос

Отвечает Широка Олена.

Ответ:

В объяснении.

Объяснение:

3х+4у=20

(4;2)→3*4+4*2=12+8=20. Верно.