Скоротіть дріб a-16/√a-4​


Ответы на вопрос

Отвечает Ниговора Анна.

Ответ:

 \sqrt{a}  + 4.

Объяснение:

(a-16)/(a-4)=((a)²-4²)/(a-4)=((a-4)(a+4))/(a-4)=a+4.

Отвечает Святкин Алексей.

Відповідь:

√a+4

Пояснення:

Скористаємося формулою різниці квадратів:

a^2-b^2=(a-b)(a+b)

Маємо:

\frac{a-16}{\sqrt{a}-4 } =\frac{(\sqrt{a} )^2-4^2}{\sqrt{a}-4 }=\frac{(\sqrt{a}-4)(\sqrt{a}+4)  }{\sqrt{a}-4 } =\sqrt{a}+4