дано квадрат сторона якого дорівнює 4 см. середини його сторін є вешинами другого квадрата,

середини сторін другого є вершина третього квадрата і тд. Знайдіть суму площі усіх квадратів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ботина Екатерина.

Ответ:

28

Объяснение:

S¹=4*4=16

Площадь второго квадрата будет равна

S²=16-(4+4)=8

Площадь третьего квадрата будет равна

S³=2*2=4

Сумма площадей

S=16+4+8=28