Яка з наведених функцій є первісною для функції f(x) = х^-4 Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Kyhsnir Nastya.

Ответ:

F(x) =    -  \dfrac{1}{3 {x}^{3} }  + C, C∈R.

Объяснение:

F(x) називається первісною для f(x) напроміжку [а;b], якщо для всіх x із заданого проміжку виконується рівність:

\boxed{F'(x)=f(x)}

Загальний вигляд первісних для функції f(x) на проміжку [а;b] є

F(x)+C

де С - довільна стала, F(x) - одна з первісних для f(x) на проміжку [a;b].

Відомо, що для  f(x)= {x}^{n} , n \neq - 1

\boxed{F(x) =  \dfrac{ {x}^{n + 1} }{n + 1}  + C}

Тому для

f(x) =  {x}^{ - 4}

F(x) =  \int {x}^{ - 4} dx=\dfrac{ {x}^{ - 4 + 1} }{ - 4 + 1}  + C =  \dfrac{ {x}^{ - 3} }{ - 3}  + C =  -  \dfrac{1}{3 {x}^{3} }  + C,

C ∈R.

#SPJ3