Теплохід проходить за 4 год за течієюріки таку саму відстань , як і за 5 год проти течії . Знайди

швидкість течії , якщо вона менша від власної швидкості теплохода на 40 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Вяземский Сергей.

Ответ:

5 км/час и 45 км/час

Объяснение:

х-скорость течения

х+40 - скорость теплохода

4*(х+х+40)=5*(х-х+40)

8х+160=200

8х=200-160

8х=40

х=40:8

х=5 км/час

х+40=5+40

х+40=45 км/час