Знайдіть суму 20 перших членів арифметичної прогресії (an),якщо a20=19, d=-1Допоможіть, будь

ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Сергей.

Объяснение:

Формулы

a(n)=a(m)+(n-m)d

S(n)=0,5n(a(1)+a(n))

S(n)=0,5n(2a(1)+(n-1)d)

a(1)=a(20)+(1-20)d=19+(-19)•(-1)=38

S(20)=0,5•20•(a(1)+a(20))=10•(38+19)=570