21. Замість зірочки в числі 199* Запишіть таку циф- ру, щоб отримане число було кратним 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Борозенец Юлия.

"Натуральне число ділиться на 9 тоді й тільки тоді, коли ділиться на 9 сума його цифр":

1+9+9 = 19

Найближче число до 19, яке ділиться націло на 9 це 27. Одже, потрібно додати 8 (27-19 = 8).

1 + 9 +9 + 8 = 27 (сума цифр)

Відповідь: 1998

Отвечает Гарифуллин Рамиль.

Ответ:

1998 : 9= 222

ооьчьцвзоц