Знайдіть перший член геометричної прогресії (bn) якщо b2=15 b4=375​


Ответы на вопрос

Отвечает Хрусталева Кристина.

b2 = b1*q

b4 = b1 * q^3

b4/b2 = q^2 = 375/15 = 25 => q = 5 або q = -5

1) q = -5

b1 = b2/q = -3

2) q = 5

b1 = b2/q = 3