Допоможіть будь ласка з завданням. Довести тотожність. 3(р-2)-3р=-6; 14+m=5(m+2) -4(m-1) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Щадилов Михаил.

Ответ:

1) 3(р-2)-3р=-6

-6-=-6

- 6=-6

2) 14+m=5(m+2)-4(m-1)

14+m=5m+10-4m+4

14+m=m+10+4

14+m=m+14, або 14+m=14+m

Зроби мою відповідь найкращою будь ласка